Monday, October 16, 2023

Warhammer Underworlds: Farstriders

Eluwinka

Dzisiejszy dzień sponsoruje Sigmar!

Niby nie lubię settingu Aos bo w końcu przeć niego nie ma mojego ukochanego Starego Świata. No ale trudno.

W każdym razie bez zbędnych ceregieli.

Mój team do Underworlds, ze starter seta, a jakże. 
Więc tak zrobiłem biały podkład sprayem, ale potem otwarłem speed painty. Więc żeby zmaksymalizować ich użycie, najpierw poleciałem całe ludki czarnym washem. Potem biały drybrush. Powiem tak, od razu lepiej czarny podkład.

Chciałem zrobić złotych ludków, ale nie miałem złotego speed painta. Więc pomieszałem srebrny z żółtym. I cyk bardzo przyzwoite. 
Większość innych rzeczy też speed paintami.

Na to washe w różnych kolorach, ale tylko w niektórych zagłębieniach i potem detale.
Na futrze drybrush, na krawędzi highlighty pędzlem.

Maksymalna sztuka wyszła na ptaszurku: wet blending niebieskiego i zielonego. Jeszcze ze dwa razy i będę w tym mistrzem.

Zapraszam do oglądania i z fartem.

4 comments:

 1. Bardzo udana ekipa (mimo że AoS to też nie moje klimaty), a sposób malowania efektowny i efektywny zarazem. Podoba mi się, że śmiało podchodzisz do rozmaitych technik wzbogacających, a przy tym przyspieszających malowanie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Magicznym składnikiem jest lenistwo które wymusza szybszą pracę, żeby mieć więcej czasu na nic nie robienie.

   Delete
 2. I ja jestem zwolennikiem ciemniejszego podkładu :) Mimo jasnego punktu wyjścia, zbroje wyszły Ci bardzo ładnie przygaszone. Zwróciła się też czasowa inwestycja w malowanie ptaka. Bardzo się wyróżnia i skutecznie sugeruje, kto w tej ekipie rządzi :D

  ReplyDelete
 3. Złote zbroje u stormcastów to jest jakaś designerska faza. Na rysunkach wygląda dobrze, bardziej żółto, ale figurki w kodeksach to dramat. Dlatego skierowałem swoje ludki w bardziej rysunkowy odcień.

  ReplyDelete

Tereny - skrzynie

Elo! Krótki post o skrzynkach. Produkcja Micro Art Studio specjalnie do ich ichniejszej gry Wolsung. Co prawda nikt w nią chyba nigdy nie gr...